Autoryzowane centrum serwisowe

O firmie

Spółka „Radunia-Containers” K.PICH & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA ( NIP 586 10 36 290, REGON 190857693) powstała w 1995 roku na bazie Zakładu Remontu Kontenerów Stoczni Remontowej „Radunia” S.A., który rozpoczął swoją działalność jeszcze w latach 70-tych ubiegłego wieku.

W lutym 2014 roku przekształciła się w spółkę jawną o nazwie Radunia-Containers K.Pich & S.Owczarek Spółka Jawna, a od 1 sierpnia 2018 działa pod nazwą Radunia-Containers K.Pich & Wspólnicy Spółka Jawna. Jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk- Północ w Gdańsku, w VIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000497461. Numer NIP oraz REGON, jak również wszystkie kontakty e-mailowe i telefoniczne pozostały bez zmian.

Swoim klientom oferujemy szeroki zakres usług związanych z kontenerami:

  • sprzedaż kontenerów nowych i używanych wszelkich typów
  • dzierżawę kontenerów różnych rodzajów
  • transport zakupionych bądź wydzierżawionych od nas kontenerów
  • naprawy, przeglądy oraz serwis kontenerów
  • składowanie kontenerów

W swoim użytkowaniu posiadamy ogrzewaną halę o powierzchni 300 m2, w której remontujemy poważnie uszkodzone kontenery bez względu na warunki atmosferyczne.

Do transportu wewnętrznego używamy specjalistycznego sprzętu załadowczo – wyładowczego umożliwiającego składowanie kontenerów na wysokość do sześciu warstw.

Działalność naszą w Oddziale Gdynia prowadzimy na dwóch placach o łącznej powierzchni 30.000 m ², oddalonych około 4-5 km od terminali kontenerowych. Jesteśmy również użytkownikiem 800 m długości bocznicy kolejowej, co umożliwia rozładunek bądź załadunek kontenerów bezpośrednio na/z wagony i formowanie całych składów.

W Gdańsku posiadamy plac o powierzchni 58.000 m ².

Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie umieszczanych w Twojej przeglądarce. Politykaprywatności